• 20-lecie
  • 333A
  • 1
Drukuj

Kariera

logo kariera 

PH KONRAD to przede wszystkim „LUDZIE” stawiający na:

  • wspólny rozwój;
  • przyjazną atmosferę;
  • pracę zespołową;
  • doskonałą zabawę na spotkaniach integracyjnych;
Chcesz poznać nas bliżej? Kliknij tu... 

Dowiedz się jak dołączyć do naszego zespołu…

Polityka rekrutacyjna firmy PH KONRAD polega na kompleksowej analizie predyspozycji potencjalnego pracownika. Oceniamy kandydata na podstawie określonych kryteriów oraz dajemy każdemu równe szanse na wykazanie się swoimi umiejętnościami. Wszystkie decyzje personalne podejmowane przez nas, opierają się na wielu źródłach informacji, w tym na życiorysach, formularzach aplikacyjnych, testach i rozmowach kwalifikacyjnych. Istotnym czynnikiem w procesie rekrutacji jest również „osobowość kandydata” współgrająca z naszą kulturą organizacyjną.

Czy do siebie pasujemy? Przekonaj się sam/a! Wyślij Swoje CV na interesujące Cię stanowisko. Poniżej aktualne oferty pracy.

 Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Kierowca międzynarodowy

Lekarz werterynarii (Łomża) 

Specjalista ds. sprzedaży cieląt mięsnych (Łomża)

• Specjalista ds. handlu zagranicznego z jęz. włoskim (Łomża)

• Specjaliści ds. skupu bydła mięsnego i cieląt (woj. pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie)

 

Rekrutacja online

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Weź udział w procesie rekrutacji na jedno ze stanowisk w naszej firmie i wypełnij poniższy formularz.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PH KONRAD moich danych osobowych przekazanych PH KONRA w związku z prowadzonym procesem rekrutacji, w szczególności zawartych w przekazanym przeze mnie CV, innych niż niezbędne do prowadzenia procesu rekrutacji, w celu prowadzenia przez PH KONRAD tej rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PH KONRAD moich danych osobowych przekazanych PH KONRAD w związku z prowadzonym procesem rekrutacji, w szczególności zawartych w przekazanym przeze mnie CV, w celu prowadzenia przez PH KONRAD rekrutacji w przyszłości.

 

spis-aktualnosci

belka-email

lodz2012 lomza2011  poznan2010  poznan2 

Oddział Łomża

PH KONRAD Oddział Łomża

18-400 Łomża, ul. Poligonowa 28c
tel. (86) 215 11 15 w. 22
fax (86) 216 93 92

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oddział Szepietowo

PH KONRAD Oddział Szepietowo

18-210 Szepietowo, ul. Przemysłowa 11
tel. (86) 476 28 34
kom. 664 943 257

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oddział Borki

PH KONRAD Oddział Borki

21-345 Borki k. Radzynia Podlaskiego
tel. (81) 85 74 800 fax. (81) 85 74 801
kom. 606 687 998

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.