• 20-lecie
  • 333A
  • 1
Drukuj

AGROTECH 2017 za nami - relacja

         Zakres branżowy targów techniki rolniczej AGROTECH w Kielcach to: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie. Program imprezy uzupełniają konferencje, warsztaty, seminaria tematyczne, ale także ciekawe eventy. To tu porusza się bieżące tematy interesujące rolników.
         Jak co roku, w Kielcach nie mogło zabraknąć także przedstawicieli PH KONRAD. Dział sprzedaży krów i jałowic reprezentowała Justyna Wojtkowska, która na co dzień pracuje jako specjalista ds. sprzedaży bydła w naszym oddziale w Szepietowie. W tym roku hodowcy odwiedzający stoisko często wspominali o chęci rozbudowy swoich stad, co świadczy o tym, że z optymizmem patrzą na sytuację w branży. Jako niewątpliwy atut naszej oferty wymieniali możliwosć zakupu zwierząt na kredyt. Do tej pory skorzytało z niego setki naszych klientów. Nadal najbardziej pożądane są jałowice i krowy z Danii, w zwiazku z czym polecamy Państwa uwadze zwierzęta firmy Viking Genetics, o których więcej informacji do przeczytania w najnowszym wydaniu Świata Krowy ( http://genetyka.phkonrad.pl/oferta1/gazetki.html ).
          Dużym zainteresowaniem cieszył się również temat bydła rzeźnego, gdyż wiele osób rozważa zmianę typu produkcji. Hodowla bydła mięsnego staję się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Przyczyną może być rosnący popyt na wołowinę zarówno w Polsce, jak i za granicą. Niewielkie wymagania opasów co do paszy oraz warunków, w jakich żyją, skłaniają hodowców do zmiany. Przypominamy, że w ofercie PH KONRAD posiadamy cielęta ras mięsnych w kredycie nawet na 26 miesięcy
         AGROTECH był dla nas też kolejną okazja do promocji naszego sklepu internetowego, w którym online można zakupić jałowice i krowy pierwiastki różnych ras i pochodzenia nie wychodząc z domu. Ku naszej uciesze zainteresował on wielu Hodowców, którzy przyznali, że z chęcią odwiedzą e- sklep, a może nawet zdecydują sie na zakup.
         Ponadto mieliśmy okazję tradycyjnie ugościć naszych hodowców i podczas spotkań w miłej atmosferze poruszyć wiele tematów osobistych i zawodowych. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za odwiedzenie naszego stoiska.


spis-aktualnosci

belka-email

lodz2012 lomza2011  poznan2010  poznan2 

Oddział Łomża

PH KONRAD Oddział Łomża

18-400 Łomża, ul. Poligonowa 28c
tel. (86) 215 11 15 w. 22
fax (86) 216 93 92

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oddział Szepietowo

PH KONRAD Oddział Szepietowo

18-210 Szepietowo, ul. Przemysłowa 11
tel. (86) 476 28 34
kom. 664 943 257

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oddział Borki

PH KONRAD Oddział Borki

21-345 Borki k. Radzynia Podlaskiego
tel. (81) 85 74 800 fax. (81) 85 74 801
kom. 606 687 998

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.